URKI

W tym roku postanowiłem inaczej świętować swoje urodziny i zaprosiłem chłopaków na mały trip.  Kilku nawet przystało na moją propozycje lecz finalnie na wypad pojechało nas trzech. Życia nie oszukasz.

Pierwszy error zaskoczył nas już przed weekendem. Zaklepany domek na Długim się odklepał i na szybko udało się znaleźć domek w Lubniewicach. Nic innego nie było w koszyku z pewniakami.

Plan był wyszło jak zawsze. Wyjechaliśmy później i pierwszy raz w tym roku cisnęliśmy po ciemku. Wybraliśmy trasę po mało uczęszczanych drogach i ścieżkach leśnych. I właśnie te leśne drogi nocą były najlepsze. Trochę śniegu i lodu, trochę błota ale bez dramatu. Niby na minusie ale w lesie zawsze jest ciepło. Późnym wieczorem dotarliśmy na miejsce gdzie przywitał nas nagrzany piękny domek. No to party!

Rano dotarło do nas w jak ładnym miejscu jesteśmy. Zebraliśmy graty i pojechaliśmy otoczyć jezioro. Wyszło w połowie. Na jednym z pięknych cypli napiliśmy się zwyczajowo kawki i nie tylko. Chłopaki wiedzą jak się jeździ po dziczy więc droga do ośrodka była mocna. Płaskie tam jest tylko jezioro. Wieczorkiem party było kontynuowane.

Niedziela. Czas do domu.

Ogar chaty i sprzętu – w drogę. Temperatura podpowiadała, że warto wybrać opcje po drodze krajowej. Szło wartko. Bardzo. Na tyle, że panowie się splątali i Majki skończył całując zimny asfalt. Zabrało go poważnie. Error dwa. Dalej nie mógł jechać. Telefon i za kilka chwil siedział już w aucie. Resztę drogi polecieliśmy lasem.

Z czystym sumieniem możemy polecić Lubniewice na rower. Super trasy. Dużo skosów, zawijasów i szybkich singli. Sporo miejsc gdzie aż chce się zatrzymać i posiedzieć. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Props dla Majkiego i Ożara za obecność, props dla Tomka za akcje ratowniczą i props dla Pani z ośrodka “Zielony Cypel” za miejscówkę.

Ślad Garmina

Elo B.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s